رغز
رغز

دره نوردی یکی از هیجان انگیزترین ورزش های روز بشمار میرود . ترکیب ورزش همراه با گشت و گذار در دل دره ها هیجان این ورزش را دو آنقدر افزایش داده است.

ورزش دره نوردی در کنار این که بعنوان یک ورزش حرفه ای و جهانی پیگیری ميشود یک تفریح و سرگرمی مهیج هم بشمار مي‌آيد . نه تنها علاقمندان میتوانند بصورت حرفه ای این ورزش را پیگیری کنند بلکه امکان پیگیری آن از طريق تورهای ورزشی بعنوان یک تفریح هفتگانه و موردی هم مقدور است که در اینصورت با نام دره پیمایی میتوان آنرا معرفی نمود.

برای افرادی که به دنبال کاری متفاوت برای انجام تعطیلات تابستانی بعدی خود هستند، دره نوردی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. وقتی هوا گرم است، هیچ چیز هیجان‌انگیزتر از این نیست که وارد آب شوید و خودتان را در معرض چالش قرار دهید. و بدون محدودیت های یک قایق، آزادی کامل برای کاوش در مناظر از نزدیک خواهید داشت. این یک تجربه منحصر به فرد برای کسانی است که از خیس شدن بدشان نمی آید، و همچنین راه عالی برای کاوش در مناطق کوهستانی خواهد بود.

تعطیلات دره نوردی به طور کلی برای بزرگسالان و جوانان مناسب است، اما دره هایی نیز وجود دارند که برای کوچکترها نیز مناسب هستند. بنابراین اگر در مورد امتحان کردن آن استرس دارید، نگران نباشید ؛ آوای طبیعت با استفاده از لیدرهای برجسته این رشته امکان تجربه این ورزش هیجان انگیز را به شما می دهد .

تور کوهنوردی
تور ساحلی
keyboard_arrow_up