beach

تور ساحلی از محبوب ترین تورهای گردشگری می باشد که سفری خاطره انگیز را برایتان رقم می زند. اگر شما هم جزء افرادی هستید که گشت و گذار در کنار دریا، آبتنی و تفریحات آبی را به سفر در جنگل و کویر ترجیح می دهید، تور ساحلی انتخابی مناسبی برایتان می باشد.

اغلب تورهای ساحلی در فصل تابستان که شرایط آب و هوایی مناسب تر است، برگزار می شوند. از جمله فعالیت های مهیجی که در این نوع تورها انجام می شود، تفریحات آبی متنوع، قدم زدن بر روی شن های ساحل، ورزش های ساحلی، شنا کردن و دراز کشیدن زیر نور مستقیم آفتاب می باشد که هر یک جذابیت های خاص خودش را دارد.

هنگام صحبت از تور ساحلی، اولین مقاصدی که در ذهنمان نقش می بندند، آنتالیا، تایلند و دبی هستند. آنتالیا از برترین مقاصد تور ساحلی می باشد که با ارائه امکانات بی نظیر، سالانه مورد توجه میلیون ها توریست از اقصی نقاط دنیا قرار گرفته است. همجواری سواحل تایلند با جنگل های گرمسیری این کشور، منظره ای خیره کننده را ایجاد کرده که هر توریستی از تماشا و حضور در آن لذت می برد. شهر دبی به دلیل قرارگیری در مجاورت خلیج نیلگون فارس، سواحل متعددی دارد که هر یک زیبایی و خاص خود را دارند؛ این سواحل دارای امکانات تفریحی و رفاهی فوق العاده ای هستند که گذر زمان در آن ها، بسیار دلچسب خواهد بود.

شمال ایران هم هر ساله مسافران زیادی را به سوی خود می کشاند . آوای طبیعت با توجه به سالها تجربه و شناخت سواحل کمتر شناخته شده در شمال و جنوب ایران به معرفی آنها پرداخته و امکان سفر گروهی و حتی خصوصی را برای علاقمندان فراهم ساخته است. تجربیاتی که از این نوع سفرها بدست می آید واقعا وصف ناشدنی است و آوای طبیعت با تیمی مجرب این لذت را دوچندان کرده است.

تور دره نوردی
تور رفتینگ
keyboard_arrow_up