درباره ما

معرفی گروه کوهنوردی و طبیعت گردی آوای طبیعت

طبیعت‌گردی و کوهنوردی تجربه‌ی سبک دیگری از زندگی است. گروه کوهنوردی و طبیعتگردی آوای طبیعت در برنامه‌های خود فارغ از هیاهو و غوغای زندگی شهری در کوه، دشت و دره، پیاده و یا بسته به نوع فعالیت تور، با اسب و شتر، دوچرخه و یا وسایل نقلیه‌ی محلی سفر را برگزار می‌کند. آشنایی با افراد بومی و مواجهه با شرایط متفاوت و گاه غیرقابل پیش‌بینیِ طبیعت، سنگ مَحَکی برای تحمل و صبر آدم‌ها و آغازی برای دوستی‌های تازه و پایدار است.

برنامه های «آوای طبیعت» با تحقیق و بررسی و اشراف کامل به شرایط محل صورت می‌پذیرد. آوای طبیعت همواره سعی کرده است با آموزش عملی مبتدیان و راهنمایان کوهنورد و طبیعت‌گرد اعتماد به نفس همراه با عزت نفس را برای همگان به ارمغان بیاورد.  آوای طبیعت با آموزش شیوه‌ی طبیعت‌گردی و کوهنوردی آدم‌ها را با طبیعت آشتی می دهد و معتقد است طبیعت، آدم‌ها را تغییرداده و توانایی‌های آن‌ها را شکوفا می‌کند.

فعالیت «آوای طبیعت» در شاخه‌های گردشگری، طبیعت‌گردی و کوهنوردی در داخل کشور و خارج از کشور صورت می‌گیرد. برنامه‌های دوستانه و متنوع سفرهای دامنه‌گردی در اطراف روستاها، طبیعت‌گردی و سفرهای ماجراجویانه در قالب گروه‌های بیابان‌گردی، کوه‌پیمایی، قله نوردی، غارنوردی، جنگل نوردی، روستا‌گردی، دیدار از ایلات و عشایر، تماشای پرندگان، رصد ستارگان، قایق‌سواری در آب‌های خروشان و سایر فعالیت‌های طبیعت‌گردی از تجربه‌های اجراشده توسط آوای طبیعت است.

در همه‌ی این سال‌ها، سرعت و نظم در اجرای سفر، ایمنی بیشتر، ارائه‌ی اطلاعات گسترده‌تر، صرف زمان و هزینه‌ی کمتر برای مسافر به‌شرط حفظ کیفیت در خدمات و همچین محیطی امن برای خانواده ها در اجرای برنامه های دوستانه اما مسئولانه با توجه به اصول حفاظت از محیط زیست و احترام به فرهنگ و باورهای مردم بومی، سرلوحه‌ی کار آوای طبیعت بوده است.

تیم سرپرستی و لیدری آوای طبیعت

درباره ما

مرتضی هاشمی

مؤسس و سرپرست

الهام سجادی راد

روابط عمومی

یوسف راستگو

لیدر

خبرنامه

با وارد کردن مشخصات خود زودتر از بقیه از تخفیفات ویژه با خبر شوید

keyboard_arrow_up