درباره ما

تیم سرپرستی و لیدری آوای طبیعت

معرفی گروه کوهنوردی و طبیعت گردی آوای طبیعت

طبیعت‌گردی و کوهنوردی تجربه‌ی سبک دیگری از زندگی است. گروه کوهنوردی و طبیعتگردی آوای طبیعت در برنامه‌های خود فارغ از هیاهو و غوغای زندگی شهری در کوه، دشت و دره، پیاده و یا بسته به نوع فعالیت تور، با اسب و شتر، دوچرخه و یا وسایل نقلیه‌ی محلی سفر را برگزار می‌کند. آشنایی با افراد بومی و مواجهه با شرایط متفاوت و گاه غیرقابل پیش‌بینیِ طبیعت، سنگ مَحَکی برای تحمل و صبر آدم‌ها و آغازی برای دوستی‌های تازه و پایدار است.

برنامه های «آوای طبیعت» با تحقیق و بررسی و اشراف کامل به شرایط محل صورت می‌پذیرد. آوای طبیعت همواره سعی کرده است با آموزش عملی مبتدیان و راهنمایان کوهنورد و طبیعت‌گرد اعتماد به نفس همراه با عزت نفس را برای همگان به ارمغان بیاورد.  آوای طبیعت با آموزش شیوه‌ی طبیعت‌گردی و کوهنوردی آدم‌ها را با طبیعت آشتی می دهد و معتقد است طبیعت، آدم‌ها را تغییرداده و توانایی‌های آن‌ها را شکوفا می‌کند.

فعالیت «آوای طبیعت» در شاخه‌های گردشگری، طبیعت‌گردی و کوهنوردی صورت می‌گیرد. برنامه‌های دوستانه و متنوع سفرهای دامنه‌گردی در اطراف روستاها، طبیعت‌گردی و سفرهای ماجراجویانه در قالب گروه‌های بیابان‌گردی، کوه‌پیمایی، قله نوردی، غارنوردی، جنگل نوردی، روستا‌گردی، دیدار از ایلات و عشایر، تماشای پرندگان، رصد ستارگان، قایق‌سواری در آب‌های خروشان و سایر فعالیت‌های طبیعت‌گردی از تجربه‌های اجراشده توسط آوای طبیعت است.

در همه‌ی این سال‌ها، سرعت و نظم در اجرای سفر، ایمنی بیشتر، ارائه‌ی اطلاعات گسترده‌تر، صرف زمان و هزینه‌ی کمتر برای مسافر به‌شرط حفظ کیفیت در خدمات و همچین محیطی امن برای خانواده ها در اجرای برنامه های دوستانه اما مسئولانه با توجه به اصول حفاظت از محیط زیست و احترام به فرهنگ و باورهای مردم بومی، سرلوحه‌ی کار آوای طبیعت بوده است.

مرتضی هاشمی

مؤسس و سرپرست

الهام سجادی راد

روابط عمومی

فریبا نواده

روابط عمومی

یوسف راستگو

لیدر

یوسف گنجی

لیدر

خبرنامه

با وارد کردن مشخصات خود زودتر از بقیه از تخفیفات ویژه با خبر شوید

فهرست