هتل های ژاپن

japan hotels

هتل های ژاپن

ژاپن یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری آسیا با ترکیب زیبا از سنت و مدرنیته است و جای تعجب نیست که هتل های متعددی دارد و همه مسافران با بودجه های مختلف می توانند در آنها اقامت کنند. در تور ژاپن تلاش کرده ایم بهترین هتل ها را با قیمت مناسب برای اقامت انتخاب کنیم.

در این مقاله به بررسی ۱۰ مورد از هتل های لوکس ژاپن و ۵ مورد از هتل های ژاپن برای بودجه های اقامت پایین می پردازیم. در این بررسی تلاش کرده ایم به طور خلاصه امکانات، قیمت و ویژگی های خاص هر هتل صحبت کنیم تا به شما در انتخاب محل اقامت در ژاپن کمک کنیم.

اقامت در ژاپن

برای اقامت در ژاپن گزینه های متنوعی از اتاق کپسولی ارزان قیمت گرفته تا هتل های لوکس ژاپن وجود دارد. اتاق های کپسولی، در هتل های ارزان ژاپن ارائه می شوند و می توانید در اتاق هایی کوچک به شکل کپسول برای اقامت استفاده کنید. چه دنبال یک تجربه سنتی و ارزان قیمت یا یک اقامت لوکس باشید، گزینه های بسیاری برای اقامت در ژاپن وجود دارد.

هتل های لوکس ژاپن

ژاپن خانه تعدادی از لوکس ترین هتل ها در سطح جهان است که خدمات و امکانات بی نظیری را ارائه می دهند. هتل های لوکس ژاپن اغلب دارای مناظر خیره کننده شهری، رستوران های درجه یک، اسپا، مراکز تناسب اندام و … هستند. در اینجا به بررسی امکانات و قیمت های ۱۰ مورد از هتل های لوکس ژاپن می پردازیم.

هتل ریتز کارلتون توکیو

هتل ریتز کارلتون

هتل ریتز کارلتون یکی از بهترین هتل های توکیو است که در منطقه لوکس روپونگی توکیو واقع شده است و به خاطر اتاق های مجلل، چشم اندازهای خیره کننده از شهر و خدمات استثنایی خود شهرت دارد. این هتل دارای ۲۴۵ اتاق مهمان شامل ۳۶ سوئیت است و دارای یک اسپا، مرکز تناسب اندام و سه رستوران است که غذاهای ژاپنی، ایتالیایی و فرانسوی سرو می کنند.

در سفر به توکیو، این هتل پیشنهاد می شود. قیمت اتاق های هتل ریتز کارلتون توکیو برای هر شب از حدود ۸۵۰۰۰ ین (حدود ۶۵۰ دلار) شروع می شود.

هتل ماندارین اورینتال توکیو

هتل ماندارین اورینتال توکیو

هتل ماندارین اورینتال توکیو در قلب توکیو واقع شده و از اتاق های مجلل خود برای ارائه چشم اندازی بی نظیر از افق شهر و پذیرایی از مسافران استفاده می کند. این هتل دارای ۱۷۹ اتاق مهمان و شامل ۲۲ سوئیت است و دارای اسپا، مرکز تناسب اندام و چهار رستوران است که غذاهای ژاپنی، فرانسوی و بین المللی سرو می کنند. قیمت های هتل ماندارین اورینتال توکیو برای هر شب از حدود ۸۰۰۰۰ ین (حدود ۶۱۰ دلار) شروع می شود.

هتل هیات پارک توکیو

هتل پارک هیات

هتل هیات پارک توکیو در منطقه شینجوکو واقع شده است و به دلیل مناظر خود از ارتفاع های بلند، محبوبیت خاصی پیدا کرده است. این هتل دارای ۱۷۷ اتاق مهمان و شامل ۲۳ سوئیت است که دارای اسپا و مرکز تناسب اندام همچنین دو رستوران با غذاهای فرانسوی و ژاپنی است. قیمت های هر شب هتل هیات پارک توکیو از حدود ۷۰۰۰۰ ین (حدود ۵۴۰ دلار) شروع می شود.

هتل پنینسولا توکیو

The Peninsula Tokyo 005510 01 The Lobby Table Set up

هتل پنینسولا توکیو در منطقه مارونوشی واقع شده است و شهرت آن به دکوراسیون زیبا، خدمات استثنایی و امکانات رفاهی لوکس می باشد. این هتل دارای ۳۱۴ اتاق مهمان و ۴۷ سوئیت است و دارای یک اسپا، مرکز تناسب اندام و سه رستوران است که غذاهای ژاپنی و بین المللی سرو می کنند. قیمت ها برای هر شب از حدود ۷۰۰۰۰ ین ( حدود ۵۴۰ دلار) شروع می شود.

هتل Four Seasons توکیو

هتل Four Seasons

هتل Four Seasons توکیو در قلب منطقه تجاری توکیو واقع شده است و یک استراحتگاه آرام برای گریز از شلوغی شهر اسا. این هتل دارای 57 اتاق مهمان و 9 سوئیت است و دارای اسپا، مرکز تناسب اندام و دو رستوران می باشد. قیمت های این هتل از حدود 65000 ین (حدود 500 دلار) برای هر شب شروع می شود.

هتل آمان توکیو

هتل آمان کیوتو

هتل آمان توکیو در منطقه اوتماچی توکیو واقع شده است و اقامتگاه های مجلل هتل، مناظر پانوراما از خط افق شهر ارائه می دهند. این هتل دارای ۸۴ اتاق مهمان از جمله ۱۲ سوئیت است و شامل خدمات اسپا، مرکز تناسب اندام و دو رستوران با غذاهای ژاپنی و ایتالیایی می باشد. قیمت های هتل آمان توکیو که از لوکس ترین هتل های ژاپن به شمار می رود، برای هر شب از حدود ۱۴۰۰۰۰ ین (حدود ۱۱۰۰ دلار) شروع می شود.

هتل هوشینویا توکیو:

هوشینویا

هتل هوشینویا توکیو در سواحل رودخانه نیهونباشی در منطقه اوتماچی واقع شده است و اقامتگاه های سنتی به سبک ژاپنی را با چشم انداز عالی از رودخانه ارائه می دهد. این هتل دارای ۸۴ اتاق می باشد و دارای اسپا، مرکز تناسب اندام و رستورانی با غذاهای ژاپنی است. قیمت های این هتل از حدود ۹۰۰۰۰ ین (حدود ۷۰۰ دلار) شروع می شود.

هتل آمانمو شیما:

Amanemu Japan Sunken Terrace

هتل آمانمو در شیما واقع شده است که در استان میه قرار دارد. اقامتگاه های مجلل هتل آمانمو مناظری زیبا از اقیانوس را ارائه می دهند. این هتل دارای ۲۴ اتاق مهمان از جمله چهار ویلا است و دارای اسپا، مرکز تناسب اندام و رستورانی است که غذاهای ژاپنی سرو می کند. قیمت های هتل آمانمو از حدود ۱۲۰۰۰۰ ین (حدود ۹۰۰ دلار) شروع می شود.

هتل ریتز کارلتون کیوتو

هتل ریتز کارلتون کیوتو

هتل ریتز کارلتون یکی از بهترین هتل های کیوتو است که در قلب این شهر واقع شده است و به دلیل معماری سنتی ژاپنی و چشم اندازهای زیبا از شهر کیوتو شهرت دارد. این هتل دارای ۱۳۴ اتاق مهمان از جمله ۱۳ سوئیت است و دارای اسپا، مرکز تناسب اندام و سه رستوران با امکان سرو غذاهای ژاپنی و بین المللی می باشد. قیمت های هتل ریتز کارلتون کیوتو از حدود ۸۵۰۰۰ ین (حدود ۶۵۰ دلار) شروع می شود.

هتل هوشینویا کیوتو

هتل هوشینویا کیوتو

هتل هوشینویا کیوتو در سواحل رودخانه اویی و منطقه آراشیاما واقع شده است و اقامتگاه های مجللی را در یک محیط آرام ارائه می دهد. این هتل دارای ۲۵ اتاق مهمان از جمله ۱۰ ویلا است و دارای اسپا، مرکز تناسب اندام و رستورانی با غذاهای سنتی ژاپنی است. قیمت های هتل هوشینویا در شهر کیوتو از حدود ۹۰۰۰۰ ین (حدود ۷۰۰ دلار) برای هر شب شروع می شود.

بهترین هتل های ارزان ژاپن

هتل آساکوسا ریورساید:

هتل آساکوسا ریورساید

هتل کپسول آساکوسا ریورساید در منطقه آساکوسا شهر توکیو واقع شده است و اقامتگاه هایی به سبک کپسولی و با قیمت مقرون به صرفه با حمام های مشترک ارائه می دهد. این هتل دارای آشپزخانه مشترک، سالن استراحت و تراس روی پشت بام است. قیمت ها برای هر شب اقامت از حدود ۲۵۰۰ ین (حدود ۲۰ دلار) شروع می شود.

هتل خائوسان

هتل خائوسان

هتل خائوسان در منطقه آساکوسا توکیو واقع شده است و خوابگاه‌های ارزان قیمت با حمام‌های مشترک ارائه می‌دهد. این هتل دارای آشپزخانه مشترک، سالن استراحت و تراس روی پشت بام است. قیمت ها برای هر شب اقامت از حدود ۲۰۰۰ ین (حدود ۱۵ دلار) شروع می شود.

هتل میلنیالز کیوتو

میلنیالز کیوتو

هتل میلنیالز کیوتو یکی از هتل های ارزان ژاپن در کیوتو است که اقامتگاه های مقرون به صرفه ای به سبک کپسولی ارائه می دهد. قیمت های هتل میلنیالز کیوتو از حدود ۴۰۰۰ ین (حدود ۳۰ دلار) شروع می شود.

هتل K’s house هیروشیما

هتل K’s house هیروشیما

هتل K’s House یکی از هتل های ارزان ژاپن در هیروشیما است. اگر میخواهید بودجه کمی برای اقامت در شهر هیروشیما اختصاص دهید، این هتل برای شما مناسب خواهد بود. قیمت ها برای اقامت هر شب از حدود 3000 ین (حدود 20 دلار) شروع می شود.

مسافرخانه واسابی اوساکا

مسافرخانه واسابی اوساکا

مسافرخانه واسابی شهر اوساکا یک مسافرخانه ارزان قیمت در ژاپن است. اگر می خواهید از جاهای دیدنی اوساکا دیدن کنید اما هزینه کمی برای اقامت در ژاپن بپردازید، این هتل بسیار مقرون به صرفه است. قیمت ها برای هر شب از حدود ۲۰۰۰ ین (حدود ۱۵ دلار) شروع می شود.

بخوانید  هتل های اوساکا

جمع بندی

گزینه های بسیاری برای اقامت در ژاپن وجود دارد که متناسب با بودجه و سلیقه خود، می توانید از امکانات رفاهی آنها بهره مند شوید. هتل های لوکس ژاپن امکاناتی از جمله اسپا، باشگاه های تناسب اندام و رستوران های درجه یک را ارائه می دهند و هتل های ارزان ژاپن، برای اقامت مقرون به صرفه مناسب هستند.

قیمت نیز یک فاکتور مهم در انتخاب گزینه اقامتی است که هتل های لوکس از ۶۵۰۰۰ ین تا ۱۴۰۰۰۰ ین در هر شب شروع می شوند و هزینه هتل های ارزان برای هر شب بین ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ ین می باشد. با استفاده از این راهنما، می توانید بهترین گزینه را برای اقامت در هتل های ژاپن انتخاب کنید و از سفر خود، لذت ببرید.

 

منابع: Expedia

Booking

TripAdvisor

برچسب ها: تور خارجی, تور ژاپن, گردشگری خارجی, هتل های ژاپن

مطالب پیشنهادی دیگر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

چهار × 2 =

keyboard_arrow_up